LG Optimus F6 recenzia

LG Optimus F6 recenzia post thumbnail image
Spread the love

Hľadáte špičkovú technológiu, ktorá vám pomôže uľahčiť váš život a podporiť vašu úlohu, je nevyhnutná, od televízie, notebooku alebo smartfónov. Najlepšie smartphony recenzie ukázať vám niekoľko high-end telefóny s pokročilou technológiou a rôzne gadgety od rôznych výrobcov s najnovšie funkcie a špecifikácie, ktoré sa chytiť vaše oči. Jeden z hlavných konkurentov v rade smartphonov android pochádza od spoločnosti LG. Jeho model Optimus F6 bol prepustený minulý mesiac a od zákazníkov dostáva celkom pozitívnu spätnú väzbu. Bude však tento Android smatphone upútať vašu pozornosť? Pozrime sa na jeho detail funkcie a špecifikácie pre lepší úsudok.

Dizajn a vzhľad

Môžete vidieť, že v rade LG Optimus smartphone, F6 má celkom slušný a atraktívny vzhľad. Toto zariadenie je navrhnuté z plastových materiálov s obdĺžnikovým tvarom a okrúhlymi okrajmi, ktoré sa ľahko uchopia. Výrobca používa väčšinou čiernu farbu na ráme, aby poskytol elegantnejší vzhľad, so striebornou čiarou na oddelenie predných a zadných panelov. Pokiaľ ide o rozmer, F6 meria 5. 04 x 2. 89 x 0. 4 palcov a váži 4. 5 uncí.

Môžete vidieť z najlepších smartphonov recenzie že veľkosť je pomerne tenký a elegantný, je oveľa ľahší než jeho konkurenti sú, napríklad Nokia Lumia 925 alebo Sony Experia Z. nájdete zámok tlačidlo na pravej strane telefónu, kým ovládanie hlasitosti je na ľavej strane. Môžete použiť konektor pre slúchadlá sa nachádza v hornej časti telefónu, a microUSB slot na spodnej časti.

Kvalita Zobrazenia

Považovaný za jeden z najlepších smartphonov android, obrazovka LG Optimus F6 meria 4. 5 palcov, funkcie s 960 x 540 pixelov rozlíšenie a 401-lux jas hodnotenie, zabalené v kapacitné LCD dotykový displej. Veľkosť obrazovky je o 13% väčšia ako väčšina smartfónov Android na trhu. Pri sledovaní videí alebo streamingu budete môcť získať jasné, ostré a ostré obrázky. Obrazovka má tiež snímač okolitého svetla, multi touch, senzor priblíženia a sklo odolné proti poškriabaniu. Niektorí ľudia sa však môžu sťažovať na nízku úroveň rozlíšenia telefónu. Nielen, že jeden najviditeľnejší nedostatok je, že tento telefón nie je v modeli HD.

Výkon a OS

Pre podporu výkonu, LG Optimus Smartphone F6 je spustený 1. 2GHz Qualcomm dvojjadrový procesor s kapacitou 1 GB RAM a systémom Android 4. 1. 2 Jelly Bean kože pre operačný systém. Je tiež vybavený 4GB interného úložiska a ďalších 32GB pre externé úložisko microSD. Rýchlosť je celkom pôsobivá; budete môcť hrať hry alebo streamovať video bez oneskorenia. Jeho užívateľské rozhranie je celkom pôsobivé a slušné, v porovnaní s inými smartphonmi android vo svojej triede.

Životnosť fotoaparátu a batérie

Na podporu svojho zábavného aspektu model F6 používa zadnú kameru 5MP s kvalitou obrazu 1080p, LED bleskom, autofokusom, digitálnym zoomom a mnohými ďalšími. Nielen, že tento smartphone s Androidom má aj kameru smerujúcu dopredu, ktorá meria 1. 3 MP, aby ste mohli mať videohovor. Spoločnosť tvrdí, že toto zariadenie má maximálnu pohotovostnú dobu 480 hodín a 8 hodín v čase hovoru. Používa podporu batérie 2460 Mah.