iPhone SE-pár vecí, ktoré by ste mali vedieť pred nákupom!

iPhone SE-pár vecí, ktoré by ste mali vedieť pred nákupom! post thumbnail image
Spread the love

Dodáva všetko alebo dokazuje. ste apple oznámila nový iPhone SE. dýchanie život do štyroch palec menšie iPhone trhu, takže predtým, než si kúpite, to existuje len Málo vecí, chcem, aby ste chlapi viete, niektoré zlé, niektoré dobré a niektoré skutočnosti môžu. určite príde vhod pri nákupe tohto zariadenia, alebo dokonca s ohľadom na to, a tam je určite veľa, že Apple zdieľať s nami v prípade. takže tento Blog mojím cieľom bolo vyplniť vás na všetky informácie.

Nenechajte si ujsť: odhalený iphone SE a iPad Pro 9. 7

Po prvé nie ” 3G ” dotyk vlajky by vrah funkcie iPhone 6 ako nebude robiť jeho cestu cez iPhone SE trvania tejto Informácie.  iba rohy Apple boli rezanie, aby sa udržala cena na túto vec nízka. takže to bolo potvrdené Apple oficiálne povedal, Táto vec je s názvom Special edition funny.

Nespomenuli to v ich skutočnej udalosti naozaj nie je veľa zmenilo na polici. očakávali sme úplný redesign, ale aspoň Apple sa zbavil štítkov ” FCC ” (Zadná strana päty), ktoré si všimnete. vyzerá to oveľa čistejšie teraz bez tých vecí, len jutting.

Namiesto striebornej obrazovky tlač ľahko poškriabaný. Balani 5 Ako Apple má cestu a vytvoril e-mailom Apple logo na Novom tak jednoduché, rovnako ako akékoľvek novšie šesť a šesť ako model. táto vec je opracovaná z jedného kusu hliníka.

Displej je stále rovnaký displej vlákien. ponúka horšie pozorovacie uhly a nižší kontrastný pomer pri” 800 21 “vs” 1400 21 ” na úspech naozaj sklamaním.

Egypt nie je taký dobrý ako úspech. je schopný iba 250 megabajtov rýchlosť sťahovania vs 300 a má len 15 LTE kapiel, ktoré robia úspech. lepší medzinárodný telefón stále 15 je lepší ako väčšina telefónov so systémom Android. v dnešnej dobe, aj keď táto vec má povinnosť 1180 wifi, neexistuje môj najväčší podporný význam. to nedostane tak dobrý rozsah ako úspech a teoretická rýchlosť sťahovania je nižšia, ak váš router podporuje, že bol trochu sklamaný s týmto.

Snímač odtlačkov prstov používa technológiu poslednej generácie. to je v súčasnej dobe používa v iPhone” 60 druhá ” generácia úplne neurobil. jeho cesta k Se zmysle, že bude pomalší. bude to menej presné, ako je vidieť, tu zostáva u hydiny 1. 2 megapixely s F zastávkou 2. 4 stretnutie.

Táto vec je naozaj dobrá, keď vylejete nízke svetelné podmienky. trochu sklamaný tu a nie sú žiadne barometre. tak toto je jeden senzor, že chýbajú že 6s a ďalšie telefóny majú túto vec v podstate je zodpovedný za všetky vytetované a snímanie zmeny v atmosférickom tlaku. takže veľa zdravotných aplikácií používa to a prekvapivo Apple nemal Lacné na.

Vnútorné orgány, pokiaľ ide o napájanie gigabajtov pamäte RAM 2GB, boli potvrdené, pretože tieto uniknuté referenčné hodnoty od konca do konca. lavica rovnako a v inom 10 pre vás pri rampe pre istotu, že deväť loď je len čerešničkou na torte.
Tie prekvapujúce jeden je šesť ako senzor fotoaparátu 12 megapixelov v celom rozsahu urobil.

Prečítajte si tiež: Google vyvíja novú verziu iOS klávesnice

SE nielen, že to bolo lepšie tým, že je úplne v jednej rovine. to je pravdepodobne jeden z najviac dokonca Apple vzory niekedy a je to úžasné, že stále prekvitať a jeden z obľúbených iPhone úspech funkcie urobil. jeho cesta z čelí pravde na flash 1642 miliónov.

Práškové v iPhone SE je väčšia ako 85 ako batérie v dôsledku nových účinnejších vnútorných lepšie batérie. táto vec má naozaj nejakú pôsobivú životnosť batérie lepšiu ako 5S aj v úspechu. tak ľúto batérie fanatik táto vec je miesto, kde sa, a tu je miesto, kde začneme vidieť Apple rezanie zákrut. táto vec nedostane novú sériu aluminium 7000 použitú v úspechu.

Na Apple watch ani na dvojitom iónovom výmennom skle, takže používa poslednú generáciu. to trvanlivosť a materiály jeden z týchto menších znateľné fyzické rozdiely. skosené okraje sú teraz matnou textúrou, čo je v snahe urobiť to viac odolné voči poškriabaniu. iPhone 5S tie sú poškriabaný ako výsledok leštený povrch. ak ste upgrade z 545 nami. všetky vaše prípadoch bude zlučiteľné faktory vec je, aby tee rovnako presné merania ako päť pomocou rovnakého Michelle v prípade, že ste boli súčasťou iPhone upgrade programu a chcel ísť z jeho úspechu v tejto oblasti.

A Táto vec nie je súčasťou tohto programu, takže nebudete sa môcť k tomu, že namiesto toho môžete obchodovať až k nemu a platiť splátky po ale nie aktualizáciu programu. je zaujímavé, že táto vec je najlacnejšia v USA.

Rozvíjanie trhu, na čo sa zameriava, príde s najlepším možným spôsobom, táto vec je stará, že má Týchto šesť vnútorných plnených vo vnútri najdôležitejších vecí.
Starostlivosť o, ako je životnosť batérie vo fotoaparáte všetci zdieľajú, presne to isté ako šesť a to je to, na čom záleží všetky tie malé veci sú diskutované. to bude záležať viac a menej na rôznych ľudí 3 základy sú tam, a to je to, čo nás núti myslieť taký skvelý prístroj $ 83 . 99 východisková cena bod. takže ak ste na trhu pre nový telefón do menšieho telefónu. to je telefón, ktorý chcete kúpiť a budem mať úplný prehľad porovnanie všetko na to len čo.

Dúfam, že tak s týmto blogom ste sa naučili jednu alebo dve veci, ktoré ste už nevedeli o iPhone.