Vedieť viac o Sony Experia Zc6603

Vedieť viac o Sony Experia Zc6603 post thumbnail image
Spread the love

Ako jeden z vyrába mobilný telefón s veľmi slávnou značkou, spoločnosť Sony opäť uvádza na trh jeden mobilný produkt s vysokou kvalitou. Niet divu, že ak tentoraz Sony úspešný pri získavaní pozornosti spotrebiteľov, ktorí sú veľmi radi high-tech a sofistikované mobilný telefón.

Predtým sa niektoré produkty spoločnosti Sony podarilo aj s dobrým predajom na trhu. Vznik nových produktov Sony nie je ani menej intenzívny s predchádzajúcimi produktmi.

V technologickom aspekte sú tento produkt a predchádzajúci produkt skutočne takmer rovnaké. Tento ručný telefón tiež používať OS je Android jelly bean alebo V 4. 1. 2. Tento operačný systém je rovnaký s predchádzajúcou sériou.

“Avšak, jeden iná vec, ktorá robí tento typ je viac špeciálnych je procesor Sony experia ZC6603 s Qualcomm MDM 9125M / APQ8064 s quad-core 1. 5 GHz Krait. «

Tento Smartphone tiež používa senzory GPU Adreno 320 s akcelerometrom, blízkosťou, gyroskopom a tiež kompasom. Tieto špecifikácie vyššie sú najlepšie Smartphone preskúmanie nového produktu Sony.

Detail ŠPECIFIKÁCIE Sony experia Zc8803

Dozvedieť sa viac o špecifikácii produktu, ktorý si kúpite, je potrebné vedieť viac o jeho špecifikácii. Prostredníctvom najlepšej recenzie smartfónov budeme zdieľať viac informácií o tomto Sony experia Z.

Typová obrazovka tohto produktu používa kapacitnú dotykovú obrazovku TFT s farbou 16M. V tejto časti je táto špecifikácia rovnaká aj s výrobkom predtým. Keďže; veľkosť aspekt série predstavuje 1080 x 1920 pixelov. S 5. 0 a multi touch až 10fingers ochrán s shatter dôkaz. Spolu s poškriabaniu odolné sklo Sony mobile BRAVIA engine 2 naozaj bude lepší výkon tohto produktu.

S veľkosťou 139 x 71 x 7. 9mm ad 146 gram len robí tento produkt je jednoduchý produkt a ľahko sa prenáša kamkoľvek idete. Preto je to vhodný produkt pre vás, ktorí vždy trávia čas mnohými aktivitami.

Vybavené audio, že má nejaké špeciality funkcie, ako sú vibrácie, MP3 zvonenia, a tiež 3, 5 mm jack audio výsledky najlepšiu kvalitu. Môžete tiež využiť hlasitý odposluch splniť pohodlné pri používaní tohto média.

Na uspokojenie potrieb súvisiacich s údajmi, najlepší Smartphone recenziu tu tiež zistíte, že tento mobilný vybavený 3G, WLAN, Bluetooth, USB/port, sieť GPRS a EDGE až 107 kb / s. Tieto špecifikácie sú dostatočné na podporu vašej potreby a inej činnosti súvisiacej s vašou prácou.

Podporované s napájacou batériou, ktorá je schopná pohotovostného režimu až 550 hodín pre 2G alebo 3G.Okrem toho bude tento Smartphone odporovať hovoriť okolo 11-14 hodín.

Pre ďalšie Najlepšie Smartphone recenzia, Sony experia používa zariadenie HTML 5 ako prehliadač. Java s jeho špecifikáciami nájdete aj v tomto produkte.

GPS (Global positioning system) tu je tiež s podporou a-GPS a GLONNAS.

Užite si niektoré rôzne zábavy s video prehrávač a tiež Mp3 prehrávač. Môžete tiež bezpečné každý okamih s kamerou 4128 x 3096 pixelov, LED blesk, autofocus, Geo –tagging, zaostrenie dotykom, stabilizácia obrazu, HDR, detekcia tváre a sweep panorama.

Video record tiež k dispozícii 1080p30fps, Video light, pokračuje automatické zaostrenie, HDR, a tiež video stabilizátor. Len si produkt čoskoro a užiť si všetky funkcie k životu svoj životný štýl.