LG G2 recenzia

LG G2 recenzia post thumbnail image
Spread the love

Spoločnosť LG sa dostala do najvyššej konkurencie medzi výrobcami zariadení android na trhu. To má prísť spolu s rôznymi android smartphony, s high-end technológie a pokročilé funkcie, ale dômyselný špecifikácie, ktorá môže prilákať zákazníkov. Jeden z najlepších recenzií smartfónov ukazuje, že model G2 od spoločnosti LG je dnes jedným z najťažších konkurentov na trhu so zariadeniami android.

Môžete si všimnúť, že toto je najlepšia možná odpoveď tak ďaleko od LG, aby odpovedala na výzvu od najnovších Galaxy S4 spoločnosti Samsung alebo iných konkurentov. Pozrite sa, či jeden z týchto smartphonov LG Android zodpovedá vašim očakávaniam.

Dizajn a rozmer

Prvá atrakcia, ktorá vám môže prísť zo zariadenia, pravdepodobne pochádza z jeho vzhľadu. Recenzia smartfónu ukazuje, že tento model G2 je veľmi dobre navrhnutý, dominuje čiernou farbou a čistými okrajmi, vyzerá elegantne a atraktívne. Toto zariadenie meria 5. 4 x 2. 8 x 0. 35 palcov pre rozmer, a váži 143 gramov. Jeho tenký dizajn je veľmi pútavý, je o 25% tenší ako priemerné smartphony android na trhu.
Avšak, môžete tiež vidieť niekoľko obmedzení v tomto android smartphone. Nebudete môcť vidieť tlačidlá okolo okrajov. Výrobca umiestni tlačidlá hlasitosti a uzamknutia obrazovky na zadnej strane zariadenia, čo sťažuje prístup.

Kvalita Zobrazenia

Pre podporu obrazovky používa výrobca LCD displej s rozmermi 5. 2 palce, aby vám celkom priestor pre sledovanie videa alebo streamovať filmy s jasným, ostrý a jasný obraz kvality. Displej je vybavený rozlíšením 1920 x 1080 pixelov, 432 ppi (pixel na palec), takže je dobre konkurovať medzi Android smartphony. Okrem toho je displej LG G2 vybavený aj pokročilejšími funkciami, ako je snímač okolitého svetla, multi touch, proximity sensors a scratch-resistant glass. Toto zariadenie používa užívateľsky prívetivé rozhranie s widgetmi a aplikáciami.

Kvalita Fotoaparátu

Najlepšie recenzie smartfónov ukazujú, že fotoaparát na tomto zariadení sa zvyšuje od svojich predchodcov. G2 je vybavený 13-megapixelovým zadným fotoaparátom s kvalitou obrazu 1080 pixelov a ďalšími funkciami fotoaparátu, ako je LED blesk, autofokus, režim roztrhnutia, digitálny zoom, stabilizátor obrazu atď. môžete tiež použiť svoju prednú kameru s rozmermi 2. 1 MP na uskutočnenie videohovoru s priateľmi.

Podpora výkonu

Na podporu výkonu, jeden z najlepších android smartphonov používa Quad core Qualcomm Snapdragon 800 msm9874 procesor, beží na 2. 2 GHz, a ponúka 2MB pamäte RAM kapacity. Nie len že, rozšíriť úložný systém, výrobca tiež stavia 32GB non-postrádateľný SD kartu (až do 64GB postrádateľný), a Adreno 330 GPU pre lepšie grafické kvality. Toto zariadenie je tiež beží Google Android 4. 2 verzia, ktorá vám umožní mať prístup k Play Store a aplikácií Google.

Životnosť batérie a možnosti pripojenia

Batéria 2460 mAh môže trvať až 480 hodín v pohotovostnom režime; predstavte si, čo dokáže batéria 3000 mAh. Tento smartphone s Androidom vám ponúka obrovskú kapacitu batérie v telefóne. Pokiaľ ide o možnosť pripojenia, dostanete Bluetooth, Wi-Fi, GPS, Port HDMI, USB slot, microUSB a 3. 5 konektor pre slúchadlá. Najlepšie smartphone recenzie ukazujú, že LG G2 je pravdepodobne najlepšie riešenie smartphone android, ktoré môžete získať za rozumnú cenu rozsahu.